(77) 419 50 39 lub (77) 540 40 41Rejestracja

Wynajem gabinetów medycznych w Centrum Pro Corde

Nowe centrum medyczne w Opolu oferuje komfortowe, umeblowane gabinety lekarskie do wynajęcia.

„Pro Corde” Dom Medyczny Opole, pl. Piłsudskiego 11a.

Około 900 m2 powierzchni na dwóch kondygnacjach. Winda i pełen dostęp dla osób niepełnosprawnych, bez barier architektonicznych. Odbiór Sanepidu, zarejestrowana i prowadzona aktualnie działalność medyczna w obiekcie. Bogato wyposażone i działające centrum rehabilitacyjne – 400 m2 powierzchni z salami kinezy- i fizykoterapii, pracownie diagnostyczne.

Masz dość ciasnoty w swoim gabinecie? Cenisz wygodę i poszukujesz wyposażonego gabinetu w nowoczesnej placówce medycznej blisko centrum? Koncentrujesz się na pracy z pacjentami i nie chcesz zajmować się sprawami związanymi z utrzymaniem gabinetu i jego obsługą?
Ta oferta jest dla Ciebie!

Zapraszamy lekarzy wszystkich specjalności, a także fizjoterapeutów, dietetyków, psychologów, kosmetologów. W szczególności zapraszamy lekarzy zainteresowanych współpracą w zakresie wykorzystania naszego działu rehabilitacji.

Tylko 10 gabinetów do wynajęcia. Powierzchnia gabinetów średnio 12,5 m2.

Gabinety na godziny, dni lub wyłączność.

Cena najmu 11 zł netto za godzinę w bloku przedpołudniowym (8.00 do 14.00) lub 15zł netto za godzinę w bloku popołudniowym (15.00 do 20.00). Atrakcyjne rabaty przy wynajmie całodniowym lub na wyłączność.

Gabinety dostępne od zaraz, natychmiastowe podpisanie umowy.
Oferta bez pośredników. Premia za szybka decyzję – miesiąc najmu w roku 2017 gratis przy podpisaniu całorocznej umowy do końca kwietnia 2017. Liczba gabinetów ograniczona.

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy ewentualnej współpracy, także przy zagospodarowaniu większych powierzchni. Czekamy na Twoje propozycje!

Nasza oferta to nie tylko najem powierzchni, ale kompleksowa obsługa Twojego gabinetu !

W cenie najmu:
Czynsz najmu, opłaty za media (woda, prąd, ogrzewanie, dostęp do internetu). Sprzątanie gabinetu. Środki czystości (ręczniki papierowe, mydło i środek dezynfekcyjny w dozowniku). Jednorazowe prześcieradła w rolce na kozetki lekarskie. Obsługa recepcji i call center w zakresie informacji i grafiku przyjęć. Wizytówka gabinetu na stronie internetowej przychodni.

W opcji dodatkowej: możliwość użytkowania komputera z drukarką, druku recept, korzystania z profesjonalnego systemu elektronicznej dokumentacji medycznej, przyjmowanie płatności kartą płatniczą i inne.

Wyposażenie gabinetu obejmuje:
Biurko z fotelem lekarskim, krzesła dla pacjentów. Kozetka lekarska z podajnikiem jednorazowych prześcieradeł. Szafa biurowa do współużytkowania. Węzeł umywalkowy (ciepła i zimna woda, mydło i środek dezynfekcyjny w podajnikach, w systemie zamkniętym, ręcznik papierowy z rolki). Wieszaki ubraniowe. Stały dostęp do internetu ( gniazdo LAN lub Wi-fi).

Powierzchnia wspólna do współużytkowania przez najemców:
o Umeblowana poczekalnia, przestronne korytarze.
o Węzły sanitarne dla pacjentów, toalety dla niepełnosprawnych.
o Szatnie dla pacjentów rehabilitowanych z węzłami sanitarnymi.
o Szatnie dla personelu z węzłami sanitarnymi (WC, prysznic), indywidualne szafki dla pracowników.
o Pokój socjalny z wyposażeniem kuchennym.
o Pomieszczenie porządkowe, brudownik, odpady medyczne.

Na terenie centrum zlokalizowane są:
o Rejestracja medyczna.
o Gabinet zabiegowy i sala obserwacyjna.
o Pracownia EKG (spoczynkowe i wysiłkowe badanie EKG, Holter EKG i RR).
o Punkt pobrań (w trakcie organizacji).
o Komfortowa pracownia USG (około 20 m2) z nowoczesnym aparatem Aloka Alfa 6.
o Centrum rehabilitacji – około 400 m2 powierzchni – (rehabilitacja narządu ruchu oraz kardiologiczna). Sale gimnastyczne do kinezyterapii, siłownia/fitness, nowoczesna fizykoterapia: elektroterapia, krioterapia, laseroterapia, światło i ciepłolecznictwo, magnetoterapia, hydroterapia, gabinet masażu, systemy terapii w podwieszeniu (redcord), stanowiska terapii indywidualnej i grupowej.

Serdecznie zapraszamy!
Bezpośredni kontakt:
Krzysztof Samiński
Tel. 508 194 780
procorde@go2.pl
www.procorde.com.pl

« zobacz pozostałe Aktualności